Magička a právnička

Monika Slivová

Jmenuji se Monika, přátelé mi říkají Nia. Narodila jsem se na Slovensku. Studovala jsem právo na Právnické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě, ale už několik roků se věnuji věštění, ezoterickému poradenství a jsem žačkou bílé magie a voodoo. Navzdory tomu, že jsem vystudovala práva a tato práce s ezoterikou vůbec nesouvisí, stále mě velmi lákala a už během studií jsem pracovala v této oblasti.

V období, kdy jsem prožívala velké životní trápení, jsem začala víc vnímat věcí, který byly jiným skryté. V mém životě byly události, které mě přivedly na duchovní cestu. Jsou to osobní zážitky a zkušenosti, o kterých Vám možná jednou povyprávím. Od dětství mě proto zajímalo všechno okolo magie a tajemna. Až později jsem pochopila mnoho dalších poznání, které jsem si měla prožít, abych se zdokonalila na své cestě poznání. Dnes vím, že všechno mělo svůj smysl.

Sama jsem však svoje první karty na věštění začala používat až ve svých 19-ti letech. Nejprve jsem věštila jen tak sama pro sebe. Když mi začaly vycházet první výklady, začala i moje máma, abych jí vyložila karty. Dnes, když se jí na něco zeptám, odpoví mi: „Vylož si na to karty a budeš vědět." Karty nikdy nelžou a mohu potvrdit, že mě ani neoklamaly. Mýlit se může člověk jen v interpretaci výkladu. Časem jsem zjistila, že nejen karty, ale často i naše sny nám mohou radit, pomáhat nebo nás varovat, a proto je třeba snažit se je pochopit. Silné emoční sny mě provázely od dětství. Byl to často i ten stejný sen, který se dějově vyvíjel. Je to celý příběh, tak snad vám o tom ještě někdy v budoucnosti povyprávím.

Monika Slivová
Osud mě přivál k lidem, kteří mě ještě víc posunuli na duchovní cestu a se kterými dnes spolupracuji…

Moji učitelé

Pavol Malenký a Marion Daghan-Malenky

Díky určité životní situaci jsem začala u sebe pozorovat zvyšující se citlivost a silnější intuici. Můj zájem o duchovní věci souvisel s mojí sestrou, která byla od narození nemocná. Nemohla mluvit ani chodit. Se sestrou jsme byli vždy velmi silně propojené a myslím si, že to byla moje spřízněná duše. Zlomový bod v mém životě proto nastal v momentě, kdy ona zemřela. Stále jsem ji cítila při sobě a svým způsobem to byla ona, která mě přivedla na tuto cestu. Mojí motivací k tomu, abych se začala věnovat bílé magii, byla proto zejména moje sestra, protože bych si s ní chtěla povídat a chtěla bych s ní komunikovat na astrální úrovni. Nikdy jsem si s ní nemohla popovídat a to je něco, co mi velmi chybělo a chybí. Proto je a vždy byla mojí největší motivací právě ona.

Mám je velice ráda a těším se, že jsou vždy, když potřebuji, při mně. Dokáží vás příjemně naladit, i když jste velmi mrzutí. Spřízněných duší existuje jen velmi málo. Právě oni mě nasměrovali na tu správnou cestu, která sice není lehká, ale má smysl. Společně s Pavlom jsem zodpovědná za naše slovenské klienty a Marion začínám pomáhat s německými. Pavol je sice přísný učitel, ale je vždy spravedlivý a našla jsem v něm svého druhého otce, za což jsem mu nesmírně vděčná. Velmi si ho vážím a děkuji mu za všechno, co mě naučil a stále mě s velkou trpělivostí učí. Každá návštěva u nich v Německu je pro mě úžasný zážitkem a při každé návštěvě mám pocit, že se vracím domů. Oba jsou to výjimeční lidé, kteří vám od první chvíle přirostou k srdci. Vím, že jsme se v tomto životě nesetkali jen náhodou, ale všechno má svůj hlubší smysl! :)

Mými učiteli se stali Pavol Malenký a Marion Daghan-Malenky, kteří působí v Německu. V době, kdy jsem sama potřebovala pomoc, jsem našla na internetu webovou stránku o bílé magii a voodoo. Často jsem tuto stránku navštěvovala, až dokud jsem nevyplnila kontaktní formulář a následně si dohodla osobní setkání. Nejprve jsem tedy byla jejich klientkou, ale postupně se mezi námi vytvořila spolupráce na profesionální úrovni. Dlouho jsem hledala někoho, kdo se věnuje bílé magii a voodoo. Někoho, komu bych mohla důvěřovat a od koho bych se mohla učit. Najít dobrého učitele v dnešní době je velmi těžké a dlouho jsem nenacházela nikoho ani já. Pokud jsem někoho našla, tak můj vnitřní hlas říkal „Ne." Hledala jsem a zkoušela… Správný učitel ale přijde vždy v tu správnou dobu! Přesně tak tomu bylo i v mém případě. Dnes mohu říci, že jsem našla ty nejlepší učitele, jaké jsem si jen mohla přát.

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.