Marion Daghan-Malenky

Milostná magie: Spojování partnerů

Doporučení a rady

Když se náš partnerský vztah ocitne ve vážné krizi a my máme pocit, že partner se s námi chce rozejít, jsme nejprve v šoku, cítíme se bezmocní a nevíme, proč on nebo ona něco takového dělá. Nerozumíme tomu a jako první v takovéto situaci hledáme vinu v tom druhém.


Ale co je to vina? Jak se to stalo? A proč? Čím jsem k tomu přispěl/a já sám/sama? Zakrýval/a jsem si oči před signály a náznaky, které se určitě už dlouho projevovaly, protože jsem je nechtěla/a vidět? V takovéto situaci je důležité to nejprve zhluboka rozdýchat a z dálky se vyhýbat konfrontacím, abychom partnera od sebe ještě víc neodehnali. Určitě to není lehké a vyžaduje to i opravdu mnoho sil. Emoce se v nás vaří. Ale věřte mi, jedině tak si dokážete promyslet a vyvinout nejlepší strategii boje o svého partnera. Nejprve se pokuste o úplně pokojný rozhovor, bez výčitek a obviňování. Co trápí vašeho partnera/partnerku a vy jste to přehlíželi kvůli tomu, že jste mnoho věcí považovali za samozřejmost?


Neumíte k němu najít cestu, resp. proč jste nám zavolali? Při prvním rozhovoru, který je pro vás zdarma, s vámi taky budeme nejprve společně mluvit o příčině, protože při spojování partnerů a magii lásky poskytujeme péči oběma partnerům, aby si do obnoveného vztahu s sebou nepřenášeli jakékoliv problémy z minulosti. Mohou totiž velmi rychle opět způsobit blokády, a abychom tomu předešli, děláme to takto. Chtěli bychom Vás naučit vést pokojný a pozitivní život v harmonickém vztahu. Vaší úlohou bude to, že budete ochotní jedenkrát až dvakrát týdně meditovat. Jelikož čas a den si určíte sami, nebude vás to vůbec zatěžovat. Takováto meditace trvá 17 minut a můžete ji vykonávat v pohodlí vašeho domova.


Tuto meditaci najdete na naší německé webové stránce v e-shopu a můžete si ji tam i bezplatně poslechnout.

Dobrá nebo zlá: Marion Daghan-Malenky

© Marion Daghan-Malenky

Během naší spolupráce vám každý týden poskytneme konzultace, během kterých se obeznámíte s pravidly chování a informacemi o průběhu naší spolupráce. Samozřejmě, že se budeme věnovat i vašim strachům a starostem. V rámci naší spolupráce a vedení se o vás budeme starat a nenecháme vás samotné. Budeme vám samozřejmě neustále k dispozici, i mimo dohodnuté telefonické konzultace.


Celkem určitě se teď ptáte: „No ano, to je všechno pěkné a fajn, ale kde je magie, kvůli které jsem se vám ozval/a? Jak to funguje? A co si mám pod tím představit? Proč musím meditovat a vůbec cokoliv dělat? Někdo mě přece opustil, podvedl a ponížil.“

OK, pokusíme se vám odpovědět na jednotlivé otázky. Zaprvé:

Co je to magie?

Milostná magie: Spojování partnerů

Když navážeme na Herodota (nar. cca v r. 480 př.n.l.), slovo „magie“ se v nejužším slova smyslu odvozuje od pojmenování perských, resp. mediánských knězů z kmene mágů. Mágové získávali prostřednictvím vykládání snů poznatky a vědomosti z různých oblastí, a tím si zabezpečovali slávu. Samotné slovo „magie“ se překládá i jako „moc.“


Magii a magii lásky můžeme porovnávat i s duchovní činností, která přesahuje smyslovost a má pro člověka nepochopitelnou formu. Po celá staletí se vědci a odpůrci zabývali rozluštěním všech tajemství, ale neúspěšně. Magie měla odjakživa velký význam pro celé lidstvo a právě v naší uspěchané době bude stále víc nabírat na významu. Prostřednictvím nás se na astrální úrovni myšlenka jednoho člověka přenáší na cílovou osobu. Tento jev je taky znám jako „telepatie,“ síla přenosu myšlenek. Kolikrát jste na někoho mysleli a právě v tom momentu vám zazvonil telefon?


Na to, abychom úspěšně dosáhli určitého cíle, využíváme myšlenkové formy. Tyto myšlenky jsou zasílány na astrální úrovni. Myšlenka si najde adresáta a upozorní ho, dá mu vnuknutí, které je nevyhnutelné k tomu, aby byli lidé připravení na vzájemné střetnutí.

Spojování partnerů

© Marion Daghan-Malenky

Milostná magie: Spojování partnerů

Co máte dělat nebo říkat:

Popřemýšlejte o chybách. Co jste udělali dobře, co jste udělali špatně?

Čtěte dobrou literaturu, ve které najdete rady na partnerské problémy! Na této webové stránce není možné vysvětlit a popsat všechno! Doporučujeme vám tyto knížky:

Starejte se o svoje zdraví! Dělejte fitness, silový trénink, jógu, choďte na procházky… Stravujte se zdravě. Spěte dostatečně. Když se budete sami psychicky a fyzicky ničit, žádnou druhou šanci nedostanete! Jedině když budete zdraví a fit, dokáže se váš partner s vámi sblížit a plánovat s vámi něco dlouhodobého.

Udělejte něco pro svoje duchovní i fyzické zdraví a rovnováhu. Doporučujeme vám zejména pravidelné meditace a jógická cvičení.

Jedině tehdy, když se naučíte být šťastní a spokojení vy sami, dokážete takoví být i ve vztahu. Partner vám přinese naplnění a štěstí! Pouze tehdy, když ho prožíváte vy sami, můžete ho sdílet ve dvojici, či trojici a růst v něm. Doporučujeme vám tyto knížky:

Definitivní sbohem neexistuje! Vždy přijde opětovné setkání!

Co byste neměli dělat nebo říkat:

Prosím, nepřerušujte kontakt! Neblokujte si své telefonní číslo, Viber ani WhatApp! Zůstaňte přáteli na Facebooku!

Nežadoňte! Pokud jste udělali chybu, slušně poproste o odpuštění, ale ne stále dokola!

Prosím, žádný alkohol, žádné drogy anebo příliš mnoho cigaret! To vás obírá o peníze i energii a věci se tím nezlepší!

Prosím, nechejte partnera na pokoji! Nevolejte mu první! Neobtěžujte ho. Pokud chcete dostat novou šanci, potom si ji nemůžete vynucovat, vyžebrat si ji vzbuzováním soucitu nebo výhružkami!

Nenechejte se vyprovokovat k hádkám! Když musíte říct nějakou kritiku, použijte klidný tón! Tón vytváří hudbu! I nepříjemné věci se dají říci příjemně. I o kritických věcech se dá mluvit pokojně. Pokud to u vás nebo vašeho partnera nefunguje, protože jeden z vás je příliš emotivní, ukončete konverzaci a zkuste to znovu později.

Nepronásledujte partnera! Nemluvte o partnerovi ve zlém! Jinak promarníte svoji šanci! Nekontaktujte přátele, známé nebo kolegy svého ex!

Prosím, nic mu nevyčítejte a neobviňujte ho!

Ľúbostná mágia Tipy

© Marion Daghan-Malenky

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.