Marion Daghan-Malenky

Magie: Dobrá nebo Zlá

Marion Daghan-Malenky

Velmi často dostáváme otázky týkající se toho, jestli a jaká magie je dobrá nebo zlá. Co je dovoleno, co je ještě v pořádku.

Neexistuje žádné všeobecně platné pravidlo a na tuto otázku je možné odpovědět jen individuálně, závisí to vždy případ od případu. Každou věc můžeme použít pro dobré, ale i pro zlé účely. Například s propiskou můžeme namalovat překrásné obrázky, ale v afektu s ní můžeme někomu vypíchnout oči. S hadím jedem můžeme někoho otrávit, ale hadí jed má i léčivý účinek a je možné ho použít i jako terapeutický prostředek na léčení, když víme, při kterých onemocněních, v jakém množství, na kterých místech a na jak dlouhý čas ho můžeme správně používat.

Stejně tak i magii a voodoo je možné použít na manipulaci nebo na léčení, odstranění vnitřních blokád, jako i k životu bez strachu. Mnozí se voodoo obávají, protože je v médiích prezentované jako černá magie. Na Haiti bylo voodoo použité během války za nezávislost, léčebné voodoo rituály se zvrtly a použily se na porážku bílých otrokářů. Bylo to dobré nebo zlé? Nebylo těžké stát před očima kulometů a střelných zbraní, jen s holými rukami a lopatami?

Na otázku, jestli je magie, kterou dělá Marion Daghan-Malenky a Pavol Malenký dobrá nebo zlá, se dá často odpovědět jen individuálně, v závislosti od konkrétního případu. Například milostná magie je dobrá v tom případě, když se dva lidé mají rádi a nejsou spolu jenom proto, že jim v tom brání strach nebo předcházející zkušenosti. Obzvlášť v dnešní uspěchané době se hodně lidí ještě nevyrovnalo se zkušenostmi z dětství a předcházejících vztahů a tak na sobě nesou břemeno z minulosti.

Dobrá nebo zlá: Marion Daghan-Malenky

© Marion Daghan-Malenky

Toto břemeno potom brání takovým lidem vést normální a šťastný vztah. Je správné nebo nesprávné pomoci takové osobě otevřít se a umožnit jí tak začít nový vztah?

Samozřejmě by bylo možné někoho k nějakému kroku magicky přinutit, s čím se ale jistě nedá souhlasit.

Vždy však jde o úmysl a danou okolnost, které musí mág a klient dobře zvážit. Všechno se nám to přirozeně, jak říká zákon karmy, vrátí zpět.

Magie: Dobrá nebo Zlá

Marion Daghan-Malenky

Existuje hodně dalších příkladů, které poukazují na to, že dobré nebo zlé jsou relativní pojmy, které se mění s časem, se společností a s náboženskými názory. Před 300 lety bylo nemyslitelné, aby ženy zastávaly některé pozice nebo aby vůbec mohly volit. Tehdy bylo něco takového nemyslitelné a bylo to považováno za zlé.

My (Marion Daghan-Malenky a Pavol Malenký) nechceme vynášet žádné soudy o tom, jestli je to dobré nebo zlé. Chceme jenom názorně ukázat, jak pojmy ,,dobrý” a ,,zlý” závisí na individuálním posuzování osobních okolností. Je hodně lidí, kteří Putina považují za dobrého, stejně tak jak je hodně těch, kteří ho považují za dobrého. Stejně i Izrael nebo džihád. Dobré a zlé jsou relativní pojmy a velmi hodně závisí od individuálního přístupu.

Náš tým dělá tedy magii a voodoo tak, abychom ji mohli označit jako dobrou a konstruktivní podle našeho svědomí a podle našich informací. Někteří to samozřejmě budou vidět jinak, a to je dobře. Každý dělá to, co na základě svého duchovního a osobního vývoje považuje za dobré.

Marion Daghan Dobrá nebo zlá

© Marion Daghan-Malenky

Zde si můžete přečíst zkušenosti a reference od našich klientů - Marion Daghan Malenky

Vše v tomto světě je propojené. Můžeme říci, že je to nakažlivé. Dobré věci a stejně i špatné věci. Například, pokud jste nervózní, budete mít tendenci vytvářet stejný nervní emoční stav u jiných. Pokud jste silní a zdraví, ti, kteří žijí ve vaší blízkosti, budou mít také tendenci stát se silnými a zdravými. Pokud jste nemocný a slabý, ti kolem vás budou mít tendenci sklouznout do téhož.

Magie sleduje Zákon přírody

Marion Daghan-Malenky

Příroda nedělá rozdíly mezi dobrem nebo zlem. Zákon přírody je platný pro každého, vždy. Pokud jste v souladu s ním, přináší vám to prosperitu. Pokud jedete proti němu, zničí vás to. Z lidského hlediska se dá říci, že příroda nemá smilování, ani žádné zásady.

Z vyššího hlediska je však Zákon přírody nejvyšším principem, který dává světu řád a umožňuje mu přežít a vyvíjet se. Správná a účinná magie nepracuje jen s rituály, ale věnuje se i pomoci lidem, aby se sladily s přírodou. Tak dochází k harmonii se Zákonem přírody, a lidé mohou prosperovat a žít v rovnováze a míru.

Etika magie lásky

Marion Daghan-Malenky

Dost často si lidé nejsou jisti, zda je morálně používat magii lásky a různé čáry na přivolání vytouženého partnera nebo zpětného získání ztraceného partnera. Co s tím? PPrvní věcí, kterou vlastně na začátku musíte udělat, je podívat se do svého srdce. Do svých nejtajnějších myšlenek ... Upřímně a zcela vážně: Proč chceš tohoto partnera? Jak hluboká je tvá láska? Zde je velký rozdíl mezi skutečnou láskou a touhou mít - vlastnit - někoho. Skutečná láska dává svobodu a vede k úctě k partnerovi. Jde tu o vzájemné přijetí ze strany muže k ženě i naopak. Čisté úmysly vás přivádějí vlastní transformaci - přeměně. Protože první věcí, kterou musíte udělat, je změnit sebe sama. A až pak dokážete vylepšit svůj vztah!

V magii se často hovoří o obětech. Někteří mágové mluví o vzácných a drahých darech, které mají ukázat jak velmi vám na tom všem záleží. Mnoho věcí, které máte, se k vám dostaly náhodně a nejsou ani ve skutečnosti vaše. Proto je vaše vlastní transformace - proměna - tou největší a nejcennější obětí. Obětujte své slabosti, a změňte se! Vaše snaha a bolest pohnou světy! Staňte se lepší verzí sebe sama, vylepšete svou osobnost, vlastnosti, porozumění, komunikaci.

Pokud je vaše touha čistá, stojí nám za to bojovat za vás a pomoci vám získat zpět svou lásku! Jsme tím nejlepším nástrojem pro dosažení vaší touhy. Můžeme vám poradit, říct svůj názor. Vy však musíte být tím, kdo ponese svou odpovědnost. Pokud jste schopni nést odpovědnost a milovat bez očekávání a podmínek, bílá magie bude pracovat pro vás, protože přinášíte světu více štěstí a lásky.

Jak funguje magie lásky? Tvoříme přes záměr ss přesným cílem, kterým je v případě milostné magie získat pozornost vytouženého partnera a přimět ho, aby dal druhou šanci našemu klientovi. Tento záměr jje vyslán do astrální úrovně. Záměr vyhledá vytouženého partnera a inspiruje ho, aby se chtěl vidět a setkat s naším klientem. Úkolem našeho klienta je už jen být připraveným na tuto druhou šanci. Na změnu těch věcí, které způsobily problém a transformovat se na svou vylepšenou verzi. Protože jedině tou změnou a vylepšením, má milostná magie smysl a může vytvářet harmonii a štěstí na dlouhou dobu!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.