Osobní skušenosti

Smaragdově zelená astrální úroveň

Smaragdově zelená astrální úroveň

Večer předtím, než jsem si lehla zpátky, jsem byla velmi unavená a pouze tak jsem si sama pro sebe řekla, že potřebuji načerpat novou energii a dobít si baterky. V snu, který následoval jsem se v astrálu setkala s mou nejlepší kamarádkou z dětství, která žije momentálně v Londýně.

Chvilku jsme se spolu povídali a vznášely jsme se sem a tam. Pak jsme se spolu vydali na jednu cestu. Letěli jsme velmi rychle a přišli jsme na jedno nádherné místo. Před sebou jsme uviděli nádherné duchovní úrovně různých barev a energetických frekvencí. Jednotlivé úrovně doslova zářily svou barvou. Byly to krásné zářivé barvy, jaké jsem nikdy předtím neviděla, a jaké v tomto světě nenajdete. Přišli jsme k smaragdově-zelené úrovni. Chvilku jsme se dívali na tu krásnou zářivou barvu a pak jsme se vznesli na tuto úroveň. Kamarádka mi ještě stihla říci: „Nia, cítíš to? Dýchej zhluboka a načerpávaj energii.“ Potom jsme se už obě nechali doslova pohltit touto zelenou zářivou úrovní a načerpávali jsme energii. Měla jsem pocit, že létám a cítila jsem nevýslovné štěstí, hluboký klid a radost z bytí.

Během naší astrální cesty jsme v duchovních úrovních navštívili astrální energetickou úroveň smaragdově-zelené barvy. Zelená barva symbolizuje rovnováhu a uzdravení. Po probuzení jsem se ráno cítila svěží a plná energie. Kamarádka si na náš společný astrální výlet sice nepamatovala, ale také se cítila velmi dobře a byla plná energie. harmonii a štěstí na dlouhou dobu!

Přeloženo ze slovenského originálu Smaragdovo-zelená astrálna úroveň.

Foto © Thierry RYO Fotolia.De I pmalenky