Osobní skušenosti

Jak čelit kletbě

Co je to kletba nebo útok negativní energie? Jak se vypořádat s takovou situací? Přečtěte si typický příběh o tom, jak se věci děly:

ako_celit_kliatbe

"Měl jsem problém s jednou dámou, která mě neměla ráda, nevím proč ... Začal jsem trpět nočními můrami a bezdůvodnými záchvaty strachu. Nevěděl jsem o ničem zlem, což by mohlo spustit takové věci. Od té doby jsem se začal cítit velmi špatně, noční záchvaty strachu byly neúprosné a byl jsem v té době zoufalý. Dlouhý čas jsem nevěděl zjistit odkud přicházely ty psychické útoky, ale teď věřím, že ta dáma použila proti mně černou magii. Byl jsem rozhozený z neustálého ochraňování se ... Jsem vyčerpaný z toho, že se musím neustále chránit. Můžete mi pomoci? "

Kletba může být provedena profesionálně nebo neprofesionálně. Profesionální černá magie může být opravdu nebezpečná a potřebuje přiměřené protiopatření a ochranu. Nepodceňujte to, co se vám zdá jako špatný sen, a váš rozum to nechce přijmout jako skutečnost. Neklamte se, že vy to dáte a nedělejte nic sami! DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO VÁSCo nejdříve se obraťte na profesionála! Než přijde pomoc od profesionála, a věci se opravdu začnou dít, máme tu pár obecných doporučení jak minimalizovat škodlivé účinky takové magie na váš život:

- Meditujte a modlete se. Temné síly neznášajú svetlo – tak si vizualizujte světlo v celém svém těle, říkejte si nahlas svaté jména Boha v souladu s vaším náboženstvím.
- Jednou za týden si dělejte celkový koupel ve slané vodě (1,5 kg soli nasypte do svého koupele, pak v něm odpočívejte - relaxujte - nejméně 5 minut). Představujte si jak všechny špatné věci odcházejí z vašeho těla do vody. Hned po koupeli zjistíte, jak se vám ulevilo a že temné síly už nemají nad vámi takovou moc.
-- K čištění vašeho domu použijte kadidlo (takové, jak se používá v kostele). Modlete se jak s ním procházíte všechny místnosti v domě – temné síly to nemají rádi.
- Účelem černé magie je, oslabit VÁS. Proto jsou tu ty noční útoky na člověka, na kterého byla udělána černá magie. Pokud si neochráníte spánek, budete se cítit slabí a vaše nálada bude mizerná. Pokud nebudete jednat a dělat protiopatření, podlomí se později i vaše zdraví ....
- Proto byste se měli zaměřit na něco, co vás udělá šťastnými. I když se to nezdá a myslíte si, že na to právě nemáte vnitřní sílu - měli byste být dobří a pozitivní k ostatním lidem. Pouze tehdy, pokud se překonáte a uděláte dobré skutky z láskou pro jiné, uvidíte výsledek. Neskutečná síla se vám doslova vlije do žil, až tak, že se vám to bude zdát neuvěřitelné. Ale ono to JE v souladu s vesmírnými zákony PŘITAŽLIVOSTI vše co děláte a co je ve vás, se děje také kolem vás temné sily.
- Změňte něco i ve svém příbytku. Pokud se obklopíte pozitivními věcmi a objekty ve vašem pokoji (například soškami nebo obrazy přírody na stěně), či hudbou, kterou posloucháte (žádný heavy metalem 🙂), filmy (jen pěknými a pozitivními) ... změna, o kterou jde, bude obrovská! Ucítíte to sami na sobě..
- Čtěte nebo poslouchejte duchovní literaturu, která vás bude inspirovat a čistit. Doporučujeme například těchto autorů: Anastasia Nových, Neale Donald Walsch, Don Miguelovi Ruiz, Wayne Dyer, Deepak Chopra, nebo Eckhart Tolle..

Zde najdete postup rituálu ochranné magie: Pentagramový rituál. Pokud je to možné, dělejte ho každý večer před spaním..
Přečtěte si více o exorcismu.

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH